התנועה 

juice plus 

הצטרפו אלינו למהפכת הבריאות האישית.

מעבר קל לאורח חיים בריא

המוצרים juice plus

זכיינות

הפיתרון הטבעי וההוליסטי ביותר לחיזוק המערכת החיסונית

juice plus 

ג'וס פלאס הם שלושה סוגים של כמוסות המכילות ביחד 30 סוגים של פירות, ירקות, ופירות יער. הפירות גודלו ללא ריסוסים, נקטפו בשיא בשלותם, ותוך זמן קצר נמעכו, ועברו תהליך של 'ייבוש בהקפאה', ונארזו בכמוסות. ייבוש בהקפאה היא טכנולוגיה חדשנית השומרת על כל הערכים התזונתיים של הפירות והירקות. בטכנולוגיה זו משתמשת גם סוכנות החלל האמריקאית להכנת המזון לאסטרונאוטים שלה.

 

 

מי מייצר את ג'וס פלאס?
יצרנית ג'וס פלאס היא חברת NSA העולמית שנוסדה בשנת 1970 בארה"ב, וכיום פועלת ב-28 מדינות. בשנת 1990 הציגה החברה את כמוסות ג'וס פלאס. ורק בשנת 2013 החלה החברה לפעול בישראל, כחלק מזרוע אירופה של החברה שמרכזה בשוויץ.

קומפליט – תחליף ארוחה
מוצר נוסף של ג'וס פלאס הוא ה'קומפליט' אבקת חלבון צמחי אותה מערבבים בחלב, מים, או חלב צמחי, ומכינים שייק המהווה תחליף ארוחה. הקומפליט מכיל 17 סוגים של פירות וירקות ומתאים גם לטבעונים ולנמנעים מגלוטן, הקומפליט קיים בשני טעמים: וניל או שוקו. מנת קומפליט עם חלב מכילה 220 קלוריות.

הרזיה
מוצרי ג'וס פלאס אינם מוגדרים כמוצרי הרזיה, ובכל זאת רבים מהמשתמשים הורידו משקל.

האם יש מחקרים?
בהחלט! חברת ג'וס פלאס השקיעה כסף רב במחקרים מחמירים שנערכו באוניברסיטאות נחשבות, ובדקו את זמינות המוצרים לספיגה בגוף, השפעתם על מערכת החיסון, על מדדי דלקת, לחץ חמצוני והגנה על התאים, מחזור הדם, בריאות השיניים, הריון, בריאות העור ועוד. מחקר על בריאותם של ילדים ונוער עדיין מתנהל ומשתתפים בו כמיליון ילדים ברחבי העולם.
למידע נוסף באנגלית, על מחקרים לחצו כאן:
עבודות מחקר נוספות כאן

למי מתאימים מוצרי ג'וס פלאס?
בעיקרון המוצרים מתאימים לכולם, אלא אם קיימת רגישות או איסור על אכילת פרי או ירק מסוים המצוי בכמוסות. את המוצרים צורכים צעירים עסוקים הרוצים לשמור על בריאותם, מבוגרים המעוניינים לשפר את בדיקות הדם שלהם, ילדים שאינם אוכלים ירקות ופירות, סובלים מהפרעות קשב, חולי סוכרת, ספורטאים, נשים בהיריון ואף תינוקות, החל משלב אכילת פירות.

השפעת כמוסות ג'וס פלאס
ג'וס פלאס איננו תרופה, אלא מזון עשיר. השפעת הכמוסות מורגשת באנרגיה מחודשת, שינה טובה יותר, שיפור במצבים של הפרעת קשב, ובשימוש ממושך אנו רואים שינויים בבדיקות הדם: ירידה ברמת הכולסטרול והסוכר, איזון הורמונלי, ירידה במדדי דלקת, שיפור מצב השיער, העור, ועד השפעה על מחלות קשות.
קראו עוד על השפעת המוצרים

איפה קונים?
מוצרי ג'וס פלאס נמכרים אך ורק אצל זכייני החברה. אם החלטתם להזמין, או נותרו לכם שאלות, דברו איתי בטלפונים:
0544-554355 , 077-2018551


מאמרים נוספים על ג'וס פלאס:
ג'וס פלאס פירות וירקות ללא ריסוסים
ג'וס פלאס מנת ילדים בחינם
ג'וס פלאס השפעת המוצרים
ג'וס פלאס כמה פירות וירקות אתם אוכלים

 

מוצרי התזונה של חברת ג'וס-פלאס (+Juice Plus)

לא אתפלא אם רבים מכם שמעו על מוצרים אלה, שנמכרים בישראל כבר מספר שנים.

אישית שמעתי עליהם מזמן, אך לא התייחסתי, בין היתר כי לא רציתי אז להיכנס למשהו שנמכר בשיווק רשתי.

לאחרונה נחשפתי למוצרים של ג'וס פלאס בעקבות מקרה בו מוצרים אלה עזרו בצורה משמעותית למטפל שאני מכיר היטב וסומך על יושרו ועל רמתו המקצועית.

 

החלטתי להיכנס יותר לעומק העניין, והתרשמתי מאד מכמות העדויות של אנשים שמוצרים אלה עזרו להם במיגוון עצום של בעיות בריאות, ולפעמים במצבים ששום דבר אחר לא עזר.

ישנן גם עדויות של מטפלים, כולל נטורופתים והרבליסטים, אשר הופתעו לראות עד כמה עזרו מוצרים אלה למטופליהם ואף לעצמם. חלקם העידו שהם הקפידו על תזונה בריאה ועל אכילה רבה של ירקות ופירות, ולמרות זאת, ולמרות זאת, רק לאחר שהתחילו להשתמש בתוספים אלה הושג הריפוי.

 

אני מכיר תוספי תזונה הרבה יותר מתוחכמים מהתוספים של ג'וס-פלאס וחלקם אף אולי יותר יעילים לדברים ספציפיים.

אז מה גרם לי לכתוב דוקא על מוצרי ג'וס-פלאס?

הפשטות שבהם וההוליסטיות שלהם.

 

המיוחד בתוספים אלה זה שהם למעשה פשוט שילוב של מבחר ירקות ופירות. אך באופן מפתיע, לסינרגיה שביניהם ולגיוון שלהם יש השפעה מיטיבה ומועילה לגוף שהיא  ניכרת יותר מאשר אכילה של הרבה פירות וירקות.

אכילת ירקות ופירות היא חשובה בכל מקרה, אך הניסיון והמחקרים מראים שהוספת המוצרים האלה מאפשרת השגת תוצאות בריאותיות שאינן מושגות מאכילת ירקות ופירות, אפילו אם בכמות גדולה, ללא המוצרים.

 

המוצרים העיקריים של ג'וס-פלאס הם 3 סוגים של כמוסות:

  1. מבחר של 9 סוגי פירות.

  2. מבחר של 9 סוגי ירקות.

  3. מבחר של 10 סוגי פירות יער וענבים עם תוספת של פולי קקאו.

 

מכיוון שמדובר בירקות ופירות נטו, הגוף מוצא ולוקח את מרבית הויטמינים והמינרלים להם הוא זקוק, עם כל המיקרו-נוטריאנטים הנלווים, כפי שהם מופיעים בטבע. זה מפחית בהרבה את הצורך לעשות חישובים של מינונים וכן את הרגישויות למוצרים.

 

החברה מקפידה שכל הירקות והפירות יהיו נקיים לחלוטין משאריות של חומרי ריסוס והדברה (דרגת ניקיון גבוהה יותר מההגדרה של מוצרים אורגניים),  והם נקטפים בשיא הבשלות, במועד בו התרומה התזונתית שלהם לאדם היא הגבוהה ביותר.

 

מיגוון מרכיבי התזונה שהגוף מקבל ממוצרים אלה בצורה סינרגטית (להבדיל מחומרים מבודדים), מאפשר לפלורה של המעיים לשגשג ולהגיע לאיזון, מה שמייעל מאד את היכולת החיסונית של הגוף.

במקביל, יש לגוף יותר אפשרות לבצע תהליכי שיקום והתחדשות, שלפני-כן הוא התקשה לעשות בגלל חוסרים תזונתיים, וכן בזכות ההשפעה נוגדת החמצון המגוונת שיש לתוספים אלה, במיוחד כשמשלבים את שלושת סוגי הכמוסות.

 

מלבד הכמוסות הנ"ל שמהוות בעיקר את הפן של מיקרו-נוטריאנטים, יש לג'וס-פלאס גם שייקים שמייצגים את הפן של מאקרו-נוטריאנטים, כלומר, הם מהווים סוג של ארוחה מאוזנת המכילה את כל אבות המזון, כולל חלבון, וכן מרכיבים מ-17 סוגי פירות וירקות. השייקים עשויים כך שהם לא גורמים לעומס על הגוף. 

 

 

עדויות

העדויות הרבות של משתמשים על השיפורים שמוצרים אלה הביאו לחייהם מקיפות מיגוון רחב ביותר של בעיות בריאות.

למי שיפנה אלי אוכל לשלוח באימייל מיגוון גדול של עדויות כתובות או קישורים לעדויות מצולמות.

 

הרבה מאד מהמשתמשים מדווחים על כך שהמוצרים של ג'וס-פלאס הוסיפו להם הרבה אנרגיה, הם פחות עייפים, ישנים יותר טוב ומתפקדים יותר טוב.

 

ישנן עדויות מעניינות על שיפור הקשב והריכוז, כולל הפחתה ואפילו הפסקת השימוש בריטלין, על ירידה במשקל, על הקלה מכאבים שנמשכו שנים, ועל הגעה לאיזון ברמת הסוכר בדם, רמת הכולסטרול, רמת הטריגליצרידים, שיפור תפקודי הכבד ועוד.

 

ישנן עדויות רבות על היעלמות כאבי ראש ומיגרנות, על היעלמות כאבים שונים אחרים, ובמיוחד בולטות עדויות על מקרי ריפוי מפיברומיאלגיה.

 

ישנן עדויות רבות בנושא פריון. נשים שבמשך שנים לא הצליחו להיכנס להריון, וזמן לא רב אחרי התחלת השימוש בג'וס-פלאס הן הרו והביאו ילדים לעולם.

ישנן גם עדויות רבות עד כמה עוזרים המוצרים בזמן ההריון, בלידה ואח"כ בהנקה ובתפקוד שלאחר הלידה.

 

וישנן גם עדויות על תמיכה בתהליכי ריפוי מסרטן בעזרת מוצרים אלה.

 

 

עדויות כתובות רבות לגבי מיגוון של בעיות בריאות יש בקישור הזה: עדויות כתובות

 

עדויות מצולמות ביו-טיוב יש (בין היתר) בקישור הזה: עדויות מצולמות

ניתן לראות עדויות גם בקישור הזה: סיפורי לקוחות ג'וס-פלאס

 

 

מידע כללי על המוצרים והחברה יש באתר הזה, שמקושר גם אלי: האתר של ג'וס-פלאס